Wpisz wyszukiwaną frazę i zatwierdź, używając "ENTER"

Redakcja Suplementu

Kamil Kołacz

Koordynator ds. e-publikacji

W pełni zanurzony w oceanie słów i muzyki, student filologii polskiej. Pod pseudonimem „Inky Horizon” staje się muzycznym alchemikiem, który przekształca emocje w przesterowany indie rock, post-punk. Publikuje swoje kawałki na falach serwisów streamingowych. Śledzi pulsujące newsy z branży muzycznej. Okazjonalnie komponuje sonaty na pianino.

W chwilach wytchnienia od strumienia dźwięków oddaje się rytuałowi picia herbaty z imbirem i kurkumą. Jego duszę przesyca także fascynacja epokami romantyzmu i modernizmu, kulturą Japonii i Ameryki Południowej, astronomią, sloganem DIY, oraz wszystkim dziełom spod ramienia gatunków: fantasy, sci fi i „życiowe refleksyjne”.

Zadeklarowany pacyfista, marzyciel, który chciałby, żeby każdy rozumiał innych ludzi. Jego motta: „każdy ma własny kontekst (życiowy)”, „memento meme”, to nie tylko frazy – to zaproszenie do pamiętania o doprawianiu chwil humorem i empatią, które rozświetlają nawet najbardziej szarsze momenty. Jako wiersz – przewodnik wybrał „Guest House” Jalaluddina Rumiego. Prowadzi z przyjaciółmi cotygodniową „Listę Przebojów” w Radiu Egida.

 

Powrót